Poszukujesz pieniędzy, które rozkręcą Twój biznes? Zobacz możliwości kredytów pozabankowych

Czy wolno coś zrobić, gdy jednostce gospodarczej są wymagane pieniądze, ale zabezpieczenia brak? Czy w dalszym ciągu możesz zdobyć finansowanie? Odpowiedź brzmi: pożyczki pozabankowe dla firm bez bik.

Z jakiej przyczyny banki niechętnie udostępniają pożyczek dla biznesu?
Banki zwykle potrzebują jakiejś gwarancji na wypadek, gdybyś nie mógł spłacić zapożyczenia. Na ogół ma to formę zabezpieczenia – materialnych czy też niematerialnych aktywów, jakie bank może sprzedać, by odzyskać swoje pieniądze, jeżeli przestaniesz spłacać pożyczkę. Jest wiele rodzajów zabezpieczenia – od auta, przez nieruchomości, aż nawet po własność intelektualną firmy, co jest uzależnienie od sumy, którą jesteś zaciekawiony.

Zazwyczaj na pożyczki z banku mogą również liczyć tylko te firmy, które:
•    mają porządnie udokumentowane przepływy finansowe,
•    posiadają ugruntowaną pozycję na rynku,
•    wyróżniają się wyśmienitym zarządzaniem,
•    mają porządny pomysł na interes – z znaczącym potencjałem.

Co musisz wiedzieć o możliwości pozabankowej pożyczki firmowej bez BIK?
Jeżeli chcesz skorzystać z dowolnych biznesowych powodów sumę do 50 000 zł oraz nie zawsze pragniesz, aby pożyczkodawca sprawdzał Cię w BIK – taka odmiana pożyczki bez weryfikacji zdaje się być intuicyjnie najlepszym rozwiązaniem kłopotów. Istotne do podkreślenia jest to, że w odróżnieniu od kredytów dla firm udzielanych przez banki na te pozabankowe mogą liczyć nie tylko przedsiębiorcy o ugruntowanej pozycji, lecz również:

•    osoby chcące rozkręcić biznes,
•    firmy bez udokumentowanej działalności,
•    firmy bez zapewnienia zabezpieczeń.

Co znacznie więcej, wolno tu liczyć na szczególną propozycję, dopasowaną do indywidualnych potrzeb firmy starającej się o pożyczkę.

Pożyczki dla firm bez BIK – gdzie ich poszukiwać?
Z dnia na dzień na rynku pozabankowych zapożyczeń jest dostępnych coraz to więcej opcji. Dla przykładu przyjrzymy się bliżej paru z nich. Pożyczkodawca produktów kredytowych bez BIK, jaki nie jest instytucją finansową to pozabankowa instytucja finansowa, jaka ma bardzo intrygującą propozycję dla przedsiębiorców wypatrujących akcesoryjnych środków na firmę. Instytucja ta wyróżnia się tym, że nadzwyczaj szybko wypłaca pieniądze, właściwie tuż po akceptacji wniosku – ta cecha to jej znak rozpoznawczy. Jednakowo jak duża akceptowalność i fakt, że cały proces wolno sfinalizować w sieci internetowej. RRSO dla przykładu specyficznego w tym przypadku wynosi z reguły kilkaset procent

Faktoring jest następną alternatywną formą finansowania biznesowego, który w ostatnim czasie zdobywa coraz to pokaźniejszą popularność także i stworzonym przez nas kraju. Kompletny proces i w tym przypadku odbywa się w 100% online i jest zarezerwowany dla firm od 3 mies. działalności gospodarczej. Firma zastrzega sobie także opcję finansowania dla firm z terminem 14 – 90 dni. Jeśli się spełnia te warunki, również jest to opcja warta rozważenia.

By admin