Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o maluchach

Zależy Ci na tym, by Twoje dzieci mogły się pobawić, a równolegle, by w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Stawiasz na bezpieczeństwo? Wypatrujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do nauczania i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię zadowoli. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, jakiego idea oparta została na nurcie edutainment, innymi słowy edukacji przez zabawę. To miejsce, w jakim Twoje dzieci będzie się całkowicie bawić. Bez trudu znajdziesz tu rozrywkę znakomicie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej pociechy.

Jakie atrakcje dla dzieci znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy ogromnie rzetelnie opracowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które pozostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko szczegółowo zaplanowaliśmy – u nas nic nie jest przypadkowe. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w przeróżnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie świadczy to jednakże, że starsze dzieci nie znajdą tutaj czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje należyte dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla rodziców liczy się nie tylko kapitalna zabawa ich pociech, ale także bezpieczeństwo. Wobec tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym rozległy nacisk położony jest na to, aby dzieci były w gruncie rzeczy bezpieczne. W naszym centrum znalazły się jedynie takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, żeby wszystkie były dostosowane do wieku korzystających z nich dzieci. W stworzonym przez nas centrum na próżno wyszukiwać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas także jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem czy też córką do naszego centrum, nie musisz w związku z tym obawiać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są w rzeczy samej bezpieczne.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach i ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby utworzyć przestrzeń, która będzie gruntownie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem bądź córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie kształtowało też kreatywność Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez których nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to także wspaniały sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny własnego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co potrzebne do prawidłowego rozwoju.
Jeżeli pragniesz zagwarantować swojemu maluchowi zabawę na najwyższym poziomie, zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha była właściwie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przyjdź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

By admin