Szykujesz formę na lato? Zerknij, jak!

Posiadanie szczupłej i wysportowanej sylwetki jest zamysłem dla dużej grupy osób, jednakże nie każdemu udaje się zachować odpowiedni rygor ćwiczebny oraz dietetyczny. Nieraz nawet mimo ciężkiej pracy nad ciałem, rezultaty nie są do końca zadowalające.Alternatywą dla ćwiczeń i diety jest liposukcja kawitacyjna, która zezwala na miejscowe pozbycie się tkanki tłuszczowej z ciała. W tradycyjnej wersji wykonuje się ją przez dosyć inwazyjny zabieg odsysania tkanki tłuszczowej, jednak to właśnie dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii można to zrobić nieco mniej inwazyjnie. Liposukcja kawitacyjna, czyli wykonywana przy pomocy ultradźwięków jest o wiele bardziej bezpieczna dla organizmu, a także daje bardzo zniewalające rezultaty.

Jak działa liposukcja ultradźwiękowa?
Stereotypowa liposukcja jest niesamowicie inwazyjna dla organizmu, albowiem wymaga zaawansowanej interwencji chirurgicznej. Liposukcja kawitacyjna różni się od szablonowej tym, iż nie żąda trudnej interwencji chirurgicznej, a co więcej przebiega bezboleśnie. Cały zabieg polega na tym, iż przy pomocy specjalistycznych urządzeń stymuluje się podskórną tkankę tłuszczową. Dzieje się to poprzez wibracje podyktowane ultradźwiękami. Cały proces bazuje na stymulowaniu tkanki tłuszczowej ultradźwiękami, co przyspiesza ich metabolizm oraz prowadzi do wydalania z organizmu. Ogromną zaletą tej metody jest to, iż tak samo, jak w przypadku stereotypowej liposukcji można wykonać zabieg miejscowo. Oznacza to, że jest to metoda dla osób, które pragną zredukować tkankę tłuszczową z całego ciała, a też dla osób, które mają kłopot z konkretną partią, na jakiej zbiera się oporna tkanka tłuszczowa. Może to być na przykład brzuch, pośladki lub ewentualnie nogi. Sam zabieg jest nadzwyczaj bezpieczny, a rezultaty zauważalne są już po pierwszym zabiegu. W razie konieczności wolno wykonać od paru do kilkunastu takich zabiegów, z których każdy trwa około 30 minut. W zależności od pragnień wolno przeprowadzić od 5 do 10 zabiegów w około miesięcznych odstępach czasowych.

Jakim sposobem spowodować, żeby ciało wyglądało znacznie lepiej?

Po serii zabiegów liposukcji należałoby również dbać o wygląd przez opalanie natryskowe. Jest to bardzo dobry sposób, żeby zaakcentować szczupłe ciało. To naturalnie dzięki opaleniźnie mięśnie wyglądają na o wiele bardziej wyrzeźbione, a całe ciało wydaje się smuklejsze oraz o wiele bardziej wysportowane. Jeśli będzie kłopot ze słońcem, warto skorzystać z opalania natryskowego, jakie można przeprowadzić o jakiejkolwiek porze roku.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przygotowanej oferty liposukcji kawitacyjnej, a również opalania natryskowego. Oferujemy też o wiele więcej zabiegów modelujących sylwetkę, a detale wolno odkryć na naszej witrynie.

By admin

You May Also Like